
М'який захист на кути - 12 мм. Чорна. (03013)
- В наявності
- Код: 03013
19 ₴
М'який захист на кути ― 12 мм. Чорна.
М'який захист на кути захистить вашу дитину від гострих кутів столів, шаф, ящиків, полиць, ліжок, тумбочок. Захисні накладки на меблі потрібно використовувати коли дитина починає повзати або вже самостійно робить перші кроки по дому. М'який захист на кути в останні роки часто стали купувати для дитячого садка і школи, в тому разі, якщо в навчальному закладі кути парти або дитячого столика гострі і становлять небезпеку для дітей. Куточок виготовлений із силіконової гуми. Виготовлені з спіненої гуми. Куточки м'які і при цьому досить пружні. Можуть прикріплятися вгорі і внизу кута. Тримається дуже міцно. Дитина не зможе його відірвати або відкусити. Товщина захисного куточка 12 мм. Закриє повністю кут висотою 22 мм. Прикріплюється до меблів з допомогою двостороннього скотча. Це самий товстий і великий куточок з усіх захистів на кути, представлених у продажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 55 мм |
| Тип | Захист на кути |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 19 ₴



