
Захист на меблі від дітей силіконова трикутна. Прозорий. (03006)
- В наявності
- Код: 03006
16 ₴
+380 (68) 480-80-50
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захист на меблі від дітей силіконова трикутна.
Захист на меблі від дітей силіконова захистить вашу дитину від гострих кутів столів, шаф, ящиків, полиць, ліжок, тумбочок. Захисні накладки на меблі потрібно використовувати коли дитина починає повзати або вже самостійно робить перші кроки по дому. Силіконові куточки в останні роки часто стали купувати для дитячого садка і школи, в тому разі, якщо в навчальному закладі краю парти або дитячого столика гострі і становлять небезпеку для дітей. Куточок виготовлений із силіконової гуми. Розмір: 40х40мм. Закриє повністю стільницю вистій 18 мм. Прикріплюється до меблів з допомогою двостороннього скотча.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Захист на кути |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 16 ₴







